על החברה

מובילים את מהפיכת הקליטה הסלולרית

הסמארטפונים שינו את חייהם של האנשים ברחבי העולם.
הם מאפשרים לכולנו לתקשר עם כל אחד, בכל זמן ומכל מקום...כמעט. יחד עם זאת מנויים רבים חווים בעיות קליטה, איכות קליטה ירודה וקשיי תקשורת בתוך מבנים, בתים, חניות ועוד. למעשה, כ-50% מהמשתמשים חווים רמה כזו או אחרת של קליטה ירודה בתוך מבנים.

עם הערכה של כ-80% מיזימה של פעילות תקשורת סלולרית בתוך מבנים, בעיות קליטה (קליטה ירודה או היעדר קליטה מוחלט) גורמות לפגיעה משמעותית בחווית השימוש, למהירות הורדה נמוכה באופן דרמטי, לפגיעה בייעילות ובזבוז זמנם של המשתמשים, לקיצור משך חיי הסוללה ובסופו של דבר לחוסר שביעות רצון מהרשת הסלולרית ומהשימוש בכלל.

כאשר חברת Nextivity האמריקאית נוסדה בשנת 2006 לא היה קיים פיתרון איכותי בעולם התקשורת ולכן היא הגדירה כחזון את בנייתו של מוצר שיהיה הדור הבא של ה-signal boosters.

המוצר האידיאלי חייב היה להיות "שקוף" עבור ולהשתלב בצורה אופטימלית עם רשתות הסלולר השונות ויחד עם זאת להיות בטוח מאד לשימוש ולספק למשתמשים שיפור משמעותי באיכות התקשורת וכתוצאה מכך באיכות חייהם.

Nextivity שקדו ופיתחו את הטכנולוגיה וכך נוצרה משפחת מוצרי CEL-FI.

CEL-FI פותחה ועוצבה על ידי שימוש בחלק מטכנולוגיות הרדיו המתקדמות ביותר בעולם כיום.
מאז ועד היום, מספר המשתמשים במוצרי CEL-FI ברחבי העולם גדל כל הזמן, כמו גם מגוון המוצרים והפתרונות לקהלים שונים ולצרכים ודרישות ספציפיות.
איכות חייהם של משתמשים רבים, פרטיים ועסקיים, משתפרת בזכות השימוש בטכנולוגיית CEL-FI ולשמחתנו הרבה כך גם שביעות הרצון שלהם ושל סביבתם.

 

CEL-FI ISRAEL

עם הצורך בהכירות עם השוק הישראלי והבנה מלאה של האתגרים הרבים הנוגעים לנו כישראלים הוקמה CEL-FI ישראל.
CEL-FI ישראל הוקמה במטרה ברורה - לספק את הפתרונות המתאימים, האיכותיים והמקצועיים לבעיות הקליטה ולייצר את שביעות הרצון המייטבית בכל מקום בישראל, קרוב או רחוק ככל שיהיה.

עם ניסיון של מעל לעשור במגוון פרוייקטים של התקנת תשתיות עבור חברות הסלולר בישראל, יש לנו הידע והניסיון המאפשר לנו להתאים את הפתרון האפקטיבי, המקיף והמשתלם ביותר הן עבור גופי ציבור, הן עבור גופים עסקיים והן עבור אנשים פרטיים.

לכל פרוייקט, קטן או גדול אנו מגדירים נציג CEL-FI אחד בלבד המנהל אותו לכל אורכו, מתחילתו ועד סופו. זו הסיבה  שבזכותה אנו מתגאים ביחס אישי לו זוכה כל לקוח ולקוח ובסיום מהיר, יעיל ומקצועי של כל פרוייקט.

כאחת החברות היחידות אשר גם משווקת את המוצר, גם מתאימה את התוצאה לצרכים בשטח וגם מתקינה את המוצרים - לקוחותינו נהנים מפתרונות מקצועיים, ממחירים טובים, משביעות רצון גבוהה ומשיפור מהותי באיכות הקליטה הסלולרית ובאיכות חייהם. 

אנחנו ב-CEL-FI ישראל גאים בעובדה שמוצרינו מספקים את הערך הגבוהה ביותר ללקוחותינו ובמקביל שומרים על הסביבה ומתממשקים באופן הטוב ביותר לתשתיות החברות הסלולריות השונות.