הגברת קליטה סלולרית

שיפור קליטה במרתף

פעמים רבות אנו נכנסים למקום ולא מצליחים לקבל שיחות, או לקלוט את הגלישה באינטרנט. זה מעצבן ומתסכל, בוודאי אם אתם בדיוק באמצע משהו. הפתרון הטוב ביותר, במיוחד אם אתם בעליו של עסק שיש בו צורך בקליטה רציפה של שיחות טלפון, הוא הגברת קליטה סלולרית.

עבור מי מיועדת הגברת קליטה סלולרית?

הגברת קליטה מיועדת למשל לבעלי עסקים המעוניינים שאנשים המבקרים בעסק יוכלו להשתמש בטלפון שלהם כרגיל בלי לחוות בעיות, ובהתנהלות תקינה של העסק. הופך קריטי למשל לחנויות, קניונים, בתי קפה ומסעדות. בנוסף, ישנה חשיבות גבוהה לישנות קליטה במבנים ציבוריים כמו מנהרות, בתי חולים, בתי ספר ועוד. אין ספק שיש בכך אינטרס ציבורי וכלכלי כאחד, ואם יש צורך בהגברת הקליטה בגלל תנאים פיזיים מקומיים – קליטה סלולרית היא חובה.

הגברת קליטה – לא רק לעסקים

בנוסף לבעלי עסקים ומבנים ציבוריים, גם למתגוררים בקומות תת קרקעיות ואנשים שיש להם ממ"ד, מקלט, מחסן או חניון פרטי תת קרקעי, חשוב שתהיה קליטה כדי לקיים שיחות טלפוניות או לקבל מידע ב- SMS, אינטרנט ועוד. במקרים בהם בחדר ישנו קיר בטון עבה מדי, הוא יחסום את הגישה לקרינה אלקטרומגנטית ובמילים אחרות, אי אפשר יהיה לחייג אליהם. גם הם, כמו אלו המצוינים לעיל, זקוקים לשירות הגברת קרינה סלולרית.

הגברת קליטה סלולרית – כיצד זה מתבצע?

החדשות הטובות הן, שניתן בהחלט להגביר את האות הסלולרי, כלומר את המגה הרץ של קרינת הרדיו האלקטרומגנטית, אשר היא זו שבבסיס כל תקשורת אלחוטית. אפשר לעשות זאת באמצעות מכשיר מיוחד הנקרא מגבר, אשר מתקינים אותו במקום הרלוונטי והוא מגביר את האות. מגבר קליטה סלולרי הוא פלא של ממש; קטן, חזק ואפקטיבי – אשר מבטיח לכם קליטה סלולרית לטלפון ולאינטרנט. הנה כמה מהמאפיינים שלו:

  1. מגביר את האות לשיחות וגלישה ללא הגבלת קווים ולכל החברות בישראל
  2. אידיאלי למקומות תת קרקעיים או עם קירות עבים
  3. מציע כיסוי של 5000 מ"ר ואף עבור שטח של 60,000 מ"ר
  4. מוגן משמש, נוזלים, לא מקצר חשמל
  5. יכולת הגברה של 70-100dB 
  6. ישנם מגבירי קליטה סלולרית המיועדים גם לרכבים בתנועה, משאיות, רכבי שטח ואפילו יאכטות.

מדוע לא לבד?

אנשים רבים נמנעים מלהתקין מכשירים שונים בבית או במשרד מהחשש שיעשו משהו שיסכן אותם או את משפחתם, או שהם חוששים להסתבך בענייני חשמל, ובצדק. לא בטוחים לאיזה מגבר קליטה סלולרי אתם זקוקים? לא יודעים כיצד להתקין? אנחנו כאן עבורכם.
תנו לנו, המומחים, להגביר את הקליטה הסלולרית שלכם, בביתכם או העסק שלכם בצורה הבטוחה, האיכותית והיעילה ביותר!