מגבר סלולרי 

מגבר סלולרי -
 לא תאמינו למה הוא מסוגל!

נדמה כי ההתפתחות הטכנולוגית בעידן בו אנחנו חיים, מרחיבה עבורנו את אפשרויות התקשורת כאשר ניתן היום להשיג כל אדם, בכל מקום, מכל מקום בעולם, וזאת מבלי שנהיה תלויים במכשירי הטלפון הקוויים. אז נכון שברוב המקרים זה אכן פועל היטב, אך עדיין ישנם מקומות אשר בהם למכשירי הטלפון הישנים והטובים ישנו יתרון ברור. הם לא תלויים בקליטה הסלולרית ועל כן איכות הקליטה תמיד תהיה טובה, הרבה יותר מהמכשירים הסלולריים. גם בחדרי ממ"ד וגם בחניונים, גם במרתפים וגם באזורים בהם אין אנטנות, כי הם כלל לא זקוקים לאנטנות.

אנחנו כאן כדי לבשר לכם כי ניתן לשפר מאוד את הקליטה הסלולרית, גם באזורים אשר בהם ישנן בעיות בקליטה.
יך זה נעשה?

מגבר סלולרי – כדי לשמור על הזמינות שלכם בכל מקום
 

בעזרת מגבר סלולרי ניתן לשפר את איכות הקליטה בכל מקום. זה כולל בתים ודירות בבניינים רבי קומות שם ישנה לעיתים בעיה עם הקליטה. זה גם כולל את הקליטה באמצעי התחבורה השונים כמו רכבי שטח, משאיות, רכבות, יאכטות וכמובן גם מכוניות רגילות או אוטובוסים. קיימים דגמים מיוחדים המיועדים לשטחים פתוחים כמו אזורים חקלאיים, מפעלים גדולים, מרכזים לוגיסטיים ועוד. המגבר הסלולרי משפר לאין ערוך את איכות הקליטה כאשר אין צורך יותר להיצמד למקום אחד בעת ניהול שיחת טלפון בכדי לשמור על השיחה שלא תתנתק.
 

מגבר סלולרי – להצלחת העסק

 
כאשר ישנה קליטה חלשה במשרד או בעסק הדבר פוגע בראש ובראשונה בעסק עצמו. שיחות מתנתקות, לא שומעים אתכם טוב, הגלישה איטית מידי ובקיצור, גלגלי העסק לא יכולים לנוע בקצב המתאים לשנות האלפיים. כאשר אתם משפרים את הדבר, אתם לא נתקעים יותר עם כל הבעיות הטכניות הללו ולמעשה אתם פנויים לטפל בכל מה שבאמת חשוב לקידום העסק.
 

מתי תזדקקו למגבר סלולרי?

 
אם אתם סובלים מבעיות קליטה או ניתוקים באמצע השיחה, בבית, במשרד, במפעל או אפילו בדרך, אם אין לכם קליטה בחניונים או שאתם סובלים מגלישה סלולרית איטית, מגבר קליטה סלולרי - זה הפתרון שלכם!
 

היתרונות של המגבר הסלולרי מבית סלפי:

 
  • מגבר סלולרי עמיד בתנאי שטח גם כאשר אלו כוללים אבק, בוץ ורטיבות.
  • התקנה אסתטית הדורשת תחזוקה מאוד פשוטה ולא מורכבת.
  • כיסוי נרחב לשטח של 5,000 עד 60,000 מ"ר בהתאם לסוג הדגם.
  • יכולת הגברה סלולרית גבוהה במיוחד.
  • מאושר עלי ידי הרשתות הסלולריות ופועל בהתממשקות מלאה איתן.
אז אם גם אתם התרגלתם ששיחות טלפון חייבים לבצע רק ליד החלון או במרפסת, ובכדי לגלוש באינטרנט צריך להתאזר בסבלנות וזמן שלא תמיד יש לכם, עם המגבר הסלולרי ומגדילי הטווח שלנו תגלו עולם חדש של קליטה איכותית ומהירה.

מוצר איכותי שיוכיח את עצמו לאורך זמן, מוצר שישפר את הקליטה באופן מידי.
ואת ההבדל תרגישו מיד!