מגבר קליטה סלולרי

הגברת קליטה לסלולר

קרה לכם שנכנסתם למקום ציבורי סגור, והקליטה של הטלפון שלכם לא עבדה? אולי הקירות היו עבים מדי, אולי המבנה חוסם קליטה לשיחות או אינטרנט? בהחלט יכול להיות. לפעמים גם המבנה הפיזי לא מאפשר תקשורת, וגלי הרדיו והקרינה האלקטרומגנטית המתחייבת כדי לייצר תקשורת אלחוטית פשוט לא אפשריות בלי לעבוד דרך הקירות. אז מה עושים? מצטיידים במגבר קליטה!

מגבר קליטה סלולרית למבנים עם קליטה לקויה

 
אם אתם רוצים לוודא שדבר כזה לא יקרה אצלכם בעסק למשל ושהלקוחות שלכם יהינו משירות רציף, קליטה סלולרית ויכולת לקבל ולהוציא שיחות, תוכלו להשיג מגבר קליטה סלולרי. זהו הפתרון הזול, האמין והבטוח ביותר, שמצד אחד לא יעלה לכם הרבה, ומצד שני יאפשר לאנשים שפוקדים את העסק שלכם להמשיך בחיים שלהם בלי להיכנס לבהלה (הרי אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות לא זמין או שלא יהיה ניתן להשיגו בטלפון), והכול יחזור על מקומו בשלום.
 

מה זה מגבר קליטה סלולרי?

 
מגבר קליטה סלולרי, מוצר נדרש ביותר, מגיע בדגמים משוכללים במיוחד. הדור החדש נותן כיסוי לשטח של עד 60,000 מטר מרובע, ומתאים לאנשים מסוגים רבים: שוכרי מרתפים ודירות תת קרקעיות, עובדי מקלטים, מחסנים תת קרקעיים והצבא / משטרה / כוחות הביטחון, בתי חולים, מרכזיים מסחריים, דירות ומשרדים, מגדלי מגורים, חניונים תת קרקעיים, ממ"דים ועוד. מגבר קליטה סלולרי הוא אמין, חזק ויציב מאד, לא דורש תיקונים, ומחזיק קליטה חזקה מאד, אפילו לרכבים בתנועה, משאיות ועוד.

היתרון הגדול שבמכשיר המגביר קליטה סלולרית הוא שהשיפור עובד באופן מידי. כלומר שמהר מאוד תרגישו שינוי בחנות או החניון התת קרקעי, ללא בעיות בגלישה או הוצאת שיחות וללא עיכובים. ההרכבה של מגבר הקליטה פשוטה אמנם אך מצריכה התקנה מקצועית. כך גם תוודאו שיש לכם אחריות עבור המכשיר וההתקנה, וכי יש למי לפנות במקרה של תקלות, במידה ויקרו. מגביר קליטה סלולרי מעולם לא היה נגיש יותר, לכל סוג של מבנה ובין אם מדובר בחדר בבית שמעל האדמה ולמשל ממ"ד, מרתף או חניון תת קרקעי ועוד. 
 

אין קליטה? אתם לא לבד

 
לא יודעים בדיוק מה לרכוש? לא יודעים איך להתקין, או חוששים לקנות את המוצר הלא נכון? אל תתמודדו עם זה לבד, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אצלנו תקבלו כל המידע, את כל המוצרים, המפרט הטכני, השירות וגם את ההתקנה. אם יש לכם חניון, מקלט או דירה תת קרקעית אנחנו כאן לשירותכם, כדי לוודא שתוכלו לגלוש באינטרנט ולשוחח בטלפון ללא הפרעות, כאילו אתם בכל מקום אחר!