משפר קליטה סלולרית

משפר קליטה סלולרית - יש חיה כזו

מנהלים עסק הממוקם במרתף או בחניון תת קרקעי? תמיד כשאתם נכנסים לממ"ד בבית פתאם אין לכם קליטה ואתם לא יכולים להוציא ולקבל שיחות או הודעות? אין ספק שזה מעצבן, תמיד ברגע הלא נכון, ומתסכל למדי. אם זה קרה לכם, אתם לא לבד, זו בעיה ידועה: קליטה סלולרית היא לא ידידותית במיוחד כשמדובר במבנים תת קרקעיים, או ממ"דים, למשל. אך תשמחו לשמוע שהיום יש פתרון יחסית פשוט - להצטייד במשפר קליטה סלולרית. 

משפר קליטה סלולרית – עבור מי זה מיועד?


קליטה סלולרית משובשת היא דבר שסובלים ממנו רבים, גם בשיחות טלפון נכנסות / יוצאות וגם באינטרנט. אנשים שגרים בישובים מבודדים ומרוחקים על צלע ההרים, קומות מרתף, משרדים תת קרקעיים, ממ"ד, חניונים ועוד. זוהי גם הבעיה של כוחות הביטחון או בתי חולים. הקליטה הסלולרית בישראל אינה מהחזקות והיעילות בעולם, וזאת מכיוון שבדומה לטלוויזיה רדיו, הקמת מערכת לקליטה מהירה יותר דורשת אישורים רבים והיא עולה הרבה כסף. אז מסתדרים עם מה שיש, ולכן יש מקומות שהקליטה הסלולרית לא טובה. חברות הסלולר לא מספקות פתרונות של ממש. אז מה עושים? נעזרים במכשיר המשפר קליטה סלולרית - מגדיל טווח סלולרי.

 

משפר קליטה סלולרית – חברות הסלולר לא מסייעות

 
בעיה נוספת מעבר למכשיר הטלפון שלא מקבל או מוציא שיחות, היא שישנם אתרי אינטרנט רבים שלא משתפים פעולה עם הגלישה אם אין קליטה מהירה. עוד דרך של חברות הסלולר להוציא כסף מהלקוחות שלהן על "אינטרנט מהיר", שלא עובד. אם למשל אתם סומכים על קליטה סלולרית בטלפון כדי לגלוש באינטרנט, וזו לא עובדת כי המשרד שלכם הוא במרתף או בחניון, אתם בבעיה. מגבר קליטה יספק מענה איכותי בנושא, שכן הוא מסוגל לתת מענה לרוחב פס 4G, ומספק גלישה סלולרית טובה. 
 

משפר גלישה סלולרית – איך זה עובד?


משפר גלישה סלולרית לא רק ישפר את איכות האות, מהירות הגלישה ורציפות השיחות אלא גם יוריד את רמת הקרינה מהאנטנות, כי הוא משמש BUFFER. בישראל יש חמש חברות סלולריות "מלאות", וכולן לא מספקות מענה לבעיה זו. לכן, קנו לכם מגבר קליטה סלולרי. כיום קיימים דגמים שונים עם איכויות הגברה שונות וטווחי פעילות משתנים. למשל, ישנו דגם עם יכולת הגברה של עד 100dB המספק כיסוי עד לשטח של 5,000 מ"ר.

לאחר שתעשו זאת, החיים שלכם יהיו הרבה יותר פשוטים בין אם מדובר בבעיה ביתית או במשרד. ההתקנה תאפשר לכם לגלוש באינטרנט ברציפות, לקבל קרינה מופחתת, וגם לקבל או להוציא שיחות באין מפריע, כאילו אתם מעל האדמה.

 על מנת לעשות את הדברים נכון, יש להזמין התקנה מקצועית ואמינה עם אחריות. צרו איתנו קשר עוד היום להזמנת מגביר קליטה סלולרית ושריון התקנה!