קליטה סלולרית במרתף

איך משפרים קליטה סלולרית במרתף?

אם אתם עובדים מהמרתף, או שיש לכם ממ"ד, מחסן או חדר ועסק תת קרקעיים, בוודאי נתקלתם בבעיה של קליטה סלולרית, כשאי אפשר להתקשר או להוציא שיחות, וגם לא לקבל שירותי אינטרנט. זה מעצבן, מפריע ובימים כמו שלנו זה לא ממש ריאלי. הרי לא ניתן לחיות בלי אינטרנט וטלפון פעיל, קל וחומר אם מדובר בבית שלכם או בעסק שלכם. 

מדוע אין קליטה סלולרית במרתף?

קליטה סלולרית פועלת על גלי רדיו אלקטרומגנטיים. למעשה, המדינה מחולקת בצורה דמיונית לשטח בו יש תאים סלולריים שמעבירים, מתקשרים ופועלים זה עם זה, כדי לקבל ולהוציא שיחות, וגם לשדר אינטרנט. מדובר בקרינה אלקטרומגנטית בלתי מייננת, וככזאת העוצמה של האות יורדת ככל שמתרחקים בין התאים. זה אומר שאם יש לכם משהו שמפריע לקליטה, כמו קיר עבה ורחב למשל שלא מאפשר לגלים לחדור בצורה טובה ורציפה, אז לא תהיה לכם קליטה. זה מסביר מדוע אין קליטה סלולרית במרתף, ומדוע זו בעיה רצינית בעבור מי שיש לו עסק או שהוא גר בקומה תת קרקעית. 

 

קליטה סלולרית במרתף - קריטי כשמדובר בעסק


היום אנחנו רגילים שיש לנו קליטה סלולרית בכל מקום ובמיוחד בבית עסק, שם נוכל לחפש דברים בגוגל, להתקשר להתייעץ או לקבל שיחות. כולנו גם מכירים את התסכול הרב שמתעורר כשמגיעים למצב שבו אין קליטה. אך כשמדובר בעסק השואף להתנהלות תקינה ורציפה במהלך היום ואספקת שירות איכותי ללקוחותיו – קליטה סלולרית ורשת אינטרנט פעילות זה הכרח, וכשהקליטה לקויה, עשויות להיות לכך השלכות כלכליות קשות.

 

מהו מגבר קליטה סלולרית וכיצד מתקינים אותו?

מגבר קליטה סלולרית הוא מכשיר להתקנה, אשר מסייע לפתור את הבעיה עליה אנו מדברים. זהו למעשה מכשיר מגביר אות, והוא מצוין למשל בעבור מי שיש לו קליטה סלולרית לקויה במשרד או במרתף של הבית. למגביר הסלולרי ישנה יכולת פריסה חזקה מאד, אשר מאפשרת לאינטרנט ולשיחות הטלפון להיות מהירים, חלקים ומעולים, ממש כמו מעל האדמה.

היום קיימים מגבירים רבים, ולכן הדרך הטובה ביותר לאתר את המגביר המתאים לכם לטובת שיפור קליטה סלולרית היא ליצור עמנו קשר לקבלת יעוץ והתקנה מקצועית!